REPRODUKCJE

PRZEDRUKI PRAC W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI I WYBRANYCH FORMATACH

Zapraszam do zamawiania reprodukcji moich prac. Istnieje możliwość przedruku większości obrazów z galerii w postaci papierowej lub na płótnie w trzech podstawowych rozmiarach: 30×40 cm, 40×50 cm, 50×60 cm. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest zrealizowanie zamówienia o innych, niestandardowych wymiarach. Są to profesjonalne wydruki najwyższej jakości wysyłane w bezpiecznych tubach kartonowych, gotowe do oprawienia.

WYDRUKI NA PŁÓTNIE

Przedruki wykonywane są na doskonałej jakości płótnie o głębokim splocie przygotowanym do zadruku solwentowego. Materiał jest bardzo zbliżony do naturalnych podkładów – nie pęka na brzegach po naciągnięciu na blade ramę. Dobrana technika pozwala osiągnąć żywe i ostre kolory reprodukcji.

WYDRUKI NA PAPIERZE

Prace powielamy na papierze klasy premium o gładkiej, satynowej powierzchni i wysokiej gramaturze. Materiał dedykowany jest do wykonywania kopii z dokładnym odwzorowaniem kolorów i zachowaniem szczegółów. Prace odznaczają się najwyższą jakością oraz trwałością.

GADŻETY LOTNICZE

Idealne na prezent lub jako oryginalna ozdoba. Magnesy wykonane na podkładach o szczegółowym nadruku. Kubki klasy A+ nadające się  do zmywarek. Możliwość realizacji większości obrazów z galerii (z pominięciem części prac nie nadających się do nadruku z powodu określonej kompozycji czy zbyt małej wielkości samolotu na oryginale). Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów realizacji.

ZAPYTAJ O PRZEDRUK

PłótnoPapierKubekMagnes